fr us pl

Kultura

Co oferujemy?

DWZ® prowadzi działalność w zakresie profesjonalnego zarządzania w kulturze. Głównym obszarem naszej aktywności jest muzyka rozrywkowa.

W 2003 r. stworzyliśmy portal internetowy poświęcony muzyce country w Polsce www.Saloon.pl, który dziś stanowi podstawowe Ľródło codziennie aktualizowanych informacji o koncertach oraz o artystach tego gatunku muzycznego.

Ponadto utworzyliśmy agencję artystyczną pod tą samą nazwą, która organizuje występy artystów na wielu imprezach w całym kraju (np. Nałęczowska Wiosna Kulturalna), a także imprezy firmowe.

Wspieramy organizacyjnie jeden ze sztabów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jesteśmy również animatorem międzynarodowej wymiany kulturalnej – organizujemy występy polskich artystów na festiwalach zagranicznych (np. coroczne występy zespołów reprezentujących Polskę na prestiżowym międzynarodowym koncercie w ramach festiwalu Dobrofest w Słowacji). Organizujemy też trasy koncertowe i występy europejskich zespołów muzycznych w Polsce. Współpracujemy z artystami z prawie wszystkich państw naszego kontynentu, a także z Ameryki i Australii.

Promujemy niszowe gatunki muzyki rozrywkowej poprzez realizację autorskich audycji w stacjach radiowych (np. cykl „W tonacji country” w Radiu Niepokalanów).

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnej obsługi skrutacyjnej konkursów i plebiscytów artystycznych (np. Międzynarodowych Konkursów Wokalnych im. S. Moniuszki w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej).

Artystom i zespołom muzycznym oferujemy obsługę menadżerską oraz doradztwo w zakresie promocji (np. przy współpracy DWZ® powstała witryna www.Lonstar.pl).

XHTML | CSS